Nová máma, ano či ne?

13. září 2009 v 17:30 | Barča |  Problémy doma
Protože mi jedna slečna, Terezka, poslala vzkaz, ale nenechala na sebe kontakt, chtěla bych ji tímto způsobem vzkázat mou reakci:

Milá Terezko,

Chápu, že přijimout do svého života novou osobu, jakou je nová máma, je velká změna, silně ovlivňující dosavadní život. To že se svou novou mámou nevycházíš, je mi líto, ale rozhodně nevěšej hlavu. Někteří lidé si padnou do oka hned, jiní si na sebe musí tzv. "zvyknout". To že ji nechceš respektovat, je nejspíš jakýsi tvůj vnitřní odboj, protože je to někdo cizí, ale zároveň někdo, kdo ti má být velmi nablízku a zaujmou nelehkou úlohu v tvém životě. Rozhodně se kvůli tomu neobviňuj. Spíš bych ti doporučila si s tvou novou mámou promluvit, abyste si vyjasnili, co jedna od druhé čekáte. Možná že obě zjistíte, že máte společného víc, než jste si myslely. A pokud je tvá nová máma hodná, má ráda tvého otce a snaží se mít ráda i tebe, pak si myslím, že to za zkoušku stojí. Kdyby sis chtěla popovídat a rozebrat tvůj problém podrobněji, stačí příště uvést třeba e-mail nebo ICQ a můžeme to probrat ne oficiálně, ale soukromě. Zároveň se ti chci omluvit, že jsem to uveřejnila, ale bez tvého kontaktu jsem ti neměla jak poradit.

Přeji hodně zdaru v řešení tvých problémů a neboj se zase ozvat.
Barča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pomozme dětem Pomozme dětem | E-mail | Web | 19. září 2009 v 11:28 | Reagovat

Milá Terezko, přidala jsem si tě do kontaktů, taky si s tebou ráda popovídám, jen si nejsem jistá, zda mám správné číslo, můžeš mi proto napsat svou přezdívku? Ať jsem si jistá? Taky mi můžeš napsat, v kolik hodin a kdy se ti to hodí a domluvíme se. A neotravuješ mě! Jsem ráda, že ses ozvala. Hezký den, Barča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama